Kluczbork, Polska

Opis

Praca biurowa: poniedziałek - piątek, w systemie jednozmianowym: 8:00-16:00, w biurze w Kluczborku lub okazjonalnie zdalnie (home office).
Koordynacja i współpraca z kilkuosobowym zespołem dysponującym pracą 60 samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym.

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku dyspozytora międzynarodowego/krajowego – warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego – warunek konieczny
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość
  • otwartość i komunikatywność oraz decyzyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenie raportów,
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego pozwalająca na komunikację telefoniczną i emaliową , dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz giełd transportowych i oprogramowania wspomagającego.
  • postawa proaktywna

Premie

W ramach premiowania zadań dodatkowych możliwe także opcjonalne benefity pozapłacowe.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia
  • praca w godz. 8.00 – 16.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników indywidualnych - w zakresie: 6 000 - 10 000 zł brutto.
  • praca w średniej wielkości firmie rodzinnej - z realnym wpływem na jej działanie (bez korporacyjnych struktur)
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji, w ramach organizowanych szkoleń / studiów podyplomowych współfinansowanych przez pracodawcę
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole

Obowiązki

  • koordynowanie przewozów w relacjach międzynarodowych dla ok. 60 samochodów ciężarowych (ustalanie i monitorowanie pracy kierowców, dbałość o prawidłowe wykorzystanie podległej floty)
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość usług transportowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • raportowanie czynności pracy kierowców codziennych / tygodniowych / miesięcznych do przełożonych
  • praca z dokumentami transportowymi
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
  • współpraca z kierownictwem w zakresie wdrażania ustalonej polityki działań, współpraca z komórkami finansowymi, kadrowymi oraz warsztatem mechanicznym
  • nadzór nad realizacją kluczowych wskaźników wydajnościowych KPI dot. np. przebiegów samochodów, realizowanych obrotów itp.