Polska + kraje EU

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku kierowca samochodu ciężarowego. Miejscem pracy będzie Polska oraz tereny całej Unii Europejskiej.
Nasze kierunki to głównie zachodnia oraz południowa Europa. System pracy do ustalenia. Realizujemy transport z wykorzystaniem naczep plandekowych.

Wymagania

  1. Prawo jazdy kategorii C+E
  2. karta kierowcy
  3. świadectwo kwalifikacji zawodowej
  4. komplet badań
  5. rzetelność i uczciwość
  6. brak ograniczeń dot. wjazdu do krajów UE + Szwajcaria, Wielka Brytania

Premie

Premiowanie w oparciu o pokonany w danym miesiącu rozliczeniowym dystans kilometrów, ze szczególnym uwzględnieniem wyników/ocen stylu jazdy, tzw. eco-drive.
Planowany przebieg na trasach w ruchu międzynarodowym to 12 000 km miesięcznie (tj. min. 462 km dziennie).

Korzyści

  • umowa o pracę zgodnie z wymaganiami Pakietu Mobilności (2022)
  • nowoczesny park samochodowy
  • stałe auto przypisane do kierowcy
  • premie z tytułu realizacji średniego przebiegu dziennego ponad celem  (462 km dziennie = 100%)
  • premie z tytułu oszczędnego stylu jazdy (Eco-Driving: punktacja 0-10 pkt; premia >7,5 pkt. ; kwota zmienna w przedziałach co 0,5 punkta aż do max. 1 500 zł miesięcznie)
  • bezpłatny parking dla samochodów pozostawionych na terenie bazy transportowej
Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i kompetencji w zakresie: 6 000 - 13 000 zł brutto plus premia za EcoDrive.

Obowiązki

  • realizacja przebiegu miesięcznego na poziomie ok. 12 000 km miesięcznie
  • przewożenie towarów na trasach krajowych lub międzynarodowych,
  • dbałość o terminowość realizowanych przejazdów,
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu,
  • sprawowanie nadzoru, a czasem także wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów,
  • zabezpieczenie przewożonych ładunków przez wszelkiego typu uszkodzeniami oraz zaginięciem,
  • rozliczanie jazdy i paliwa wg wytycznych dot. eco-drivingu
  • przygotowywanie dokumentów związanych z przejazdami,
  • wykonywanie czynności o charakterze zdawczo-odbiorczym,
  • dbałość o czystość kabiny oraz skrzyni ładunkowej,
  • zgłaszanie wszelkich pojawiających się awarii,
  • proste prace konserwacyjne i naprawę drobnych usterek pojazdu,
  • dbałość o mienie firmy oraz rzetelne rozliczanie się z powierzonego mienia,
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad dot. czasu pracy kierowcy.