KPR Gwardia Opole
Piłka ręczna | PGNiG Superliga

Jesteśmy oficjalnym partnerem klubu piłki ręcznej GWARDIA OPOLE. Szczypiorniści z powodzeniem od wielu lat reprezentują z sukcesami nasz region w PGNiG Superlidze - konkurując z najlepszymi polskimi drużynami w tej dyscyplinie sportowej.

W dniu 12. grudnia 2022r. podpisaliśmy w Stegu Arena w Opolu umowę sponsorską z KPR Gwardią Opole, która zapewnia nam współpracę ze szczypiornistami z PGNiG Superligi w czasie całego 2023 roku. Tym samym będziemy dumnie wspierać poczynania jednej z 14 najlepszych drużyn piłkarzy ręcznych w Polsce. 

Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia:

Spółkę KPR GO S.A. przy podpisaniu umowy z naszą firmą reprezentowała Pani Prezes Zarządu - Karina Radomska

Zdjęcia autorstwa oraz dzięki uprzejmości KPR GO

Mateusz Morawski oraz Marek Monczka, rozgrywający w klubie Gwardia Opole, towarzyszyli nam w trakcie podpisania umowy reprezentując symbolicznie wszystkich zawodników Gwardii.

Link: https://www.kprgo.pl/firma-gronek-gra-z-gwardia-opole/


KPR Gwardia Opole  vs. Wisła Płock (2023.04.05)- pierwsza piłka dla Transport Gronek   - mecz rozpoczęła symbolicznym podaniem pierwszej piłki Pani Ludwika Gronek-Kałuża.


Podziękowanie za pomoc w organizacji Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Opolu, w którym juniorska KPR Gwardia Opole zajęła drugie miejsce - zdobywając tytuł Wicemistrza Polski


Film promocyjny KPR Gwardia Opole (2023.05.31):

Tylko u nas takie atrakcje - zawodnicy KPR Gwardia Opole za kierownicą naszego jubileuszowego Volvo FH 13.

Link: https://www.facebook.com/kprgwardiaopole/videos/992593451749361 

 

Nasza firma została zaproszona do udziału w meczu o Superpuchar Gwardii Opole, który odbędzie się 25.08.2023r. w Stegu Arena Opole.